Targi EXPO w chińskim Ningbo – okazja dla polskich firm!

266

China-CEEC Investment and Trade Expo 2016 to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej.

Obecność handlowców, agentów, importerów, przedstawicieli chińskich sieci dystrybucji daje możliwość zbudowania doskonałych kontaktów przy wejściu na rynek chiński. To również dedykowane spotkania biznesowe, przygotowane na podstawie profilu danej firmy.

Impreza targowa odbywa się w mieście Ningbo (prowincja Zhejiang), jednym z głównych portów morskich w Chinach. Podczas targów prezentowana będzie oferta towarów rynkowych, a szczególnie istotne są takie branże, jak  artykuły spożywcze, biżuteria, kosmetyki, nowoczesne wzornictwo wyrobów rynkowych (szkło, kryształ itp.), towary konsumpcyjne codziennego użytku, dzieła sztuki, prezenty, produkty ochrony zdrowia, artykuły gospodarstwa domowego, itp.

488

Ponadto w ramach tegorocznej edycji targów po raz pierwszy wydzielona zostanie dodatkowa strefa High & New Technology Fairdedykowana produktom o wysokim zaawansowaniu technologicznym.

490

Dla wyselekcjonowanych firm polskich PAIiIZ oferuje:

  • bezpłatną powierzchnię targową dla polskich firm w ramach polskiego stoiska narodowego (ok. 9 m2/firmę)
  • rabaty w hotelach na miejscu w Ningbo – hotele 3, 4, 5 – gwiazdkowe w cenie 330-580 RMB/dobę hotelową (ok. 50-88 EUR);
  • obsługę logistyczną – bezpłatny transport z Szanghaju do Ningbo oraz transport pomiędzy hotelem a kompleksem targowym;
  • udział w wydarzeniach organizowanych w czasie targów;
  • dedykowane spotkania B2B;
  • bezpłatny tłumacz angielsko-chiński dla każdej firmy;
  • uproszczone procedury odprawy towarów;
  • bezpłatny transport towarów (na terytorium Chin);
  • pomoc przy przygotowaniu Państwa wizyty
  • urządzenie stoiska w promocyjnej cenie – 2500 PLN (netto).

Targom towarzyszyć będzie szereg istotnych wydarzeń m.in. konferencja na poziomie ministerialnym dotycząca współpracy handlowo – inwestycyjnej, czy też tydzień wymiany kulturalnej.

503

Rekrutację eksporterów i zgłoszenia do udziału w ekspozycji prowadzi Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, która służy także szeregiem praktycznych uwag i wskazówek związanych z przygotowaniem się do tej imprezy (w tym ważne formalności w odniesieniu do dostaw próbek towarów, aranżacji stoisk itp.)


Zgłoszenia należy składać do 25 marca 2016 roku poprzez formularz elektroniczny.
Ilość bezpłatnych stoisk jest ograniczona, wyłącznie dla wyselekcjonowanych firm.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem wojciech.piwowarski@paiz.gov.pl.

Termin: 9-12 czerwca
Miejsce: Ningbo

Rejestracja!

Strona Oficjalna

335


*W ramach organizacji misji gospodarczej do Chin PAIiIZ współpracuje z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju, który zapewni wsparcie misji gospodarczej w Chinach.