Wszyscy razem tworzymy Klaster

313
razem tworzymy Klaster

30 października spotkaliśmy się w Restauracji Kolanko No 6, w wyśmienitym towarzystwie Partnerów i Sympatyków Klastra LifeScience Kraków na kolejnym Drugim Śniadaniu VIP.

Spotkanie miało wyjątkowy charakter. Przez ostatnie dwa lata realizowaliśmy zadania wyznaczone przez projekt ECRI – Excellence Cluster for Regional Improvement (Projekt ECRI), którego głównym celem było podniesienie jakości zarządzania Klastrem, w tym ocena i redefinicja strategii Klastra. Omówiliśmy działania, które miały miejsce w projekcie oraz wnioski jakie wynikają z ich realizacji.

Najważniejszym punktem październikowego Śniadania VIP była prezentacja naszej nowej strategii działania.  Przedstawiliśmy pomysły i konkretne plany na dalszą działalność oraz efekty, które chcielibyśmy wspólnie osiągnąć.  Podkreśliliśmy jak bardzo nam zależy na mocniejszym zaangażowaniu członków Klastra, gdyż pomimo szerokiego zakresu naszych działań i wielu korzyści, których można doświadczać, nadal nie wszyscy partnerzy Klastra  jednakowo mocno korzystają z faktu bycia Partnerem.

Po przedstawieniu nowej strategii Klastra, nie zabrakło konstruktywnych wniosków i ciekawej dyskusji wśród zaproszonych Gości. Wielu uczestników spotkania wyraziło swoje nadzieje a także obawy z nią związane. Podsunięto również nowe pomysły, które będziemy sprawdzać i systematycznie wdrażać.

Śniadanie ECRI

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i czynny udział. Zachęcamy do aktywnego korzystania z oferty Klastra, czerpania z dotychczasowych doświadczeń i budowania swojej własnej strategii w sposób efektywny, wykorzystując dostępne usługi, różnorodne spotkania networkingowe oraz udział we wszelkiego rodzaju współfinansowanych wyjazdach biznesowych. Oferta jest szeroka. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. A jeśli nie ma czego szukacie – zapraszamy do kontaktu! Klaster jest dla Was i wychodzenie naprzeciw Waszym potrzebom jest dla nas bardzo ważne.


Wydarzenie realizowane w ramach działań zdefiniowanych w projekcie ECRI

ECRI

Poprzedni artykułJak wprowadzać sprawnie i z powodzeniem nowe technologie na rynek?
Następny artykułIV Forum Green Smart City