Giełda ofert i potrzeb – pomagamy nawiązać kontakty i współpracę

Serwis służący wspieraniu współpracy w przeciwdziałaniu skutkom epidemii COVID-19. Poprzez Giełdę Ofert i Potrzeb pomagamy przedsiębiorstwom nawiązać współpracę . Ułatwiamy nawiązywanie kontaktów pomiędzy potencjalnymi oferentami, kooperantami i potrzebującymi. 

Naszym celem jest wsparcie przedsiębiorstw i innych organizacji w wykorzystaniu swoich zasobów, kompetencji i zdolności produkcyjnych, które mogą być przydatne w zaspakajaniu potrzeb sektora opieki medycznej. Ułatwi to utrzymanie zatrudnienia, przeorganizowanie łańcuchów dostaw, zmianę modelu biznesowego i inne działania realizowane we współpracy dla rozwiązania problemów.

Giełda współpracy – to baza danych konkretnych, aktualnych ofert lub potrzeb w zakresie produktów i usług w obszarze life science. Oferować będzie także możliwości kooperacyjne dotyczące zabezpieczenia potrzeb szpitali i pacjentów. Oferty i potrzeby są powiązane z organizacjami i firmami.

Organizacje na giełdzie – sposób rejestracji

Każda organizacja, firma, szpital i inna jednostak opieki medycznej, chcąca współpracować, może zarejestrować się na Giełdzie, jako potencjalny kontrahent, partner, kooperant itp. posiadający określone kompetencje, zasoby, zdolności i możliwości.

Parnerzy Klastra LifeScience Kraków są już automatycznie zarejestrowani w bazie. Pozostałe organizacje muszą się zarejestrować – trzeba to zrobić tylko raz, w trakcie wpisywania pierwszej oferty współpracy. Członkowie innych inicjatyw klastrowych mogą odwołać się do swoich orgaizacji z listy. Każda zarejestrowana organizacja dostaje dostęp do swojego profilu, co umożliwi jej samodzielne aktualizowanie informacji.

UWAGA! Nie publikujemy ofert od pośredników, ale zachowujemy je w bazie do wykorzystania.

 

Oferty i POTRZEBY

System pozwala zarejestrować oferty lub potrzeby i opisać je w przystępny sposób. Dodawanie wpisów do bazy współpracy odbywa się za pośrednictwem FORMULARZA. Jeden wpis może dotyczyć jednej Oferty lub jednej POTRZEBY i może mieć następujący charakter:

  • Oferta kooperacji (produkcja)
  • POTRZEBA kooperacji (produkcja)
  • Oferta usług laboratoryjnych
  • POTRZEBA usług laboratoryjnych
  • Oferta sprzedaży
  • POTRZEBA zakupu
  • Oferta usług – inne
  • POTRZEBA usług – inne

Rodzaje produktów i usług

Opisując ofertę lub potrzebę należy wybrać z listy rodzaj tej oferty – to konieczne dla umożliwienia filtrowania i automatyzowania procesu łączenia ofert z potrzebami. Aktualna lista obejmuje:

Narzędzia chirurgiczne  
Preparaty  
Ubrania i środki ochronne  
Środki ochrony osobistej  
Środki higieny osobistej  
Urządzenia medyczne
Usługi analityczne  
Wyposażenie – wnętrza (Organizacja wnętrza, np. meble, elementy konstrukcji wewnętrznych, elementy specjalnego przeznaczenia)  

Lista rodzajów produktów i usług będzie aktualizowana w miarę pojawiania się nowych potrzeb i pozycji. Do każdego wpisu można dodać załącznik – zawierający dalsze szczegóły lub specyfikację oferty.

Podaj informację o swojej ofercie, potrzebie, usłudze. Zarejestruj swoją firmę w bazie danych Giełdy Współpracy:

Co dalej?

Z naszej strony będziemy na bieżąco, aktywnie reagować i łączyć potrzeby z ofertami oraz upubliczniać wybrane wpisy, szczególnie te, dla których nie ma jednoznacznego powiązania.

Oferty

 


Uwaga!

Serwis jest już aktywny, ale nie doskonały. Będziemy nadal nad nim pracować i udoskonalać. Z góry dziękujemy za cierpliwość i wsparcie. Wszelkie uwagi i propozycje prosimy zgłaszać mailowo, wpisując w temacie tytuł: UWAGI, a w tekście podając opis problemu lub udoskonalenia oraz ew. adres do właściwego miejsca.

SHARE: