MAGIA NETWORKINGU – Nigdy nie stój sam! | 14.12.2017 | podsumowanie

Przedświąteczne spotkanie dla Partnerów i Sympatyków Klastra LifeScience Kraków (aktualnych i przyszłych!)

386
Magia Networkingu

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od aktywnego networkingu, moderowanego przez naszego Gościa specjalnego – Grzegorza Turniaka. Jego entuzjazm zaraził wszystkich i sprawił, że mocno zaangażowaliśmy się we wzajemne zapoznawanie się.

Następnie przyszła kolej na Kazimierza Murzyna – Dyrektora Zarządzającego Klastrem LifeScience Kraków, który oficjalnie przywitał wszystkich zebranych i zaprosił do wspólnego, zastawionego przysmakami stołu.

Głównym punktem programu był krótki wykład naszego inspirującego mówcy i eksperta w obszarze networkingu, Grzegorza Turniaka z Akademii Rekomendacji. Otrzymaliśmy wiele wskazówek dotyczących sposobów na rozpoczęcie rozmowy z nieznajomymi, eleganckie opuszczania grupy rozmówców oraz dalsze podtrzymywanie kontaktu. Pan Grzegorz opowiedział nam o technikach przełamywania lodów i metodach radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Była to duża garść praktycznych wskazówek, które mogą być wykorzystywane na gruncie zarówno biznesowym jak i prywatnym.

Na naszym spotkaniu nie zabrakło tradycyjnego świątecznego barszczu z krokietem, dobrego ciacha jak również toastu za pomyślność i wzajemnych serdecznych życzeń.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas!

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, naszym Partnerom oraz Sympatykom życzymy zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na wiele kolejnych pasjonujących wspólnych spotkań!


Spotkanie odbyło się

14.12.2017, godz. 16:30-19:00

W Restauracji Olimp w biurowcu Skanska, ul. Kapelanka 42 | Kraków


Składamy także ogromne podziękowania sponsorom naszego networkingowego spotkania:

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FarmonaMaculewicz Consulting Sp. z o.o.

 


Spotkanie organizowane było przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Logo-Małopolska-V-RGB