Spotkanie SIG – Biogospodarka | 18.12.2017

273
SIG - Biogospodarka

Klaster LifeScience Kraków wraz z Gminą Krzeszowice zaprasza na otwarte spotkanie, którego celem jest przedstawienie możliwości współpracy w obszarze BIOGOSPODARKI – dziedziny o olbrzymim potencjale rozwoju, która dotyczy większości firm na rynku, i o której wiedza jest nadal zbyt mała. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach na ul. Grunwaldzkiej 4 o godz. 11:00.

SIG - Biogospodarka

  • Co trzeba wiedzieć o BIOGOSPODARCE?
  • gdzie są szanse i gdzie zagrożenia dla Twojej firmy w związku ze wzrastającą rolą bio-gospodarowania w światowej ekonomii
  • oraz jakie działania możemy podjąć wspólnie w Klastrze, aby wesprzeć rozwój innowacji w tym zakresie

– to trzy główne tematy spotkania.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy małe i większe przedsiębiorstwa, instytucje sektora B+R, władze lokalne, organizacje pozarządowe oraz inne przedsięwzięcia, które chcą wykorzystać szanse związane z biogospodarką w swoim regionie.

Uczestnictwo w spotkaniu to możliwość zorientowania się w temacie i otoczeniu oraz możliwość włączenia się do wspólnego programu rozwoju biznesu na bazie biogospodarki. Razem będziemy mogli zdziałać więcej – zarówno jeśli chodzi o znalezienie potencjalnych partnerów, funduszy jak i technologii.

Klaster LifeScience Kraków współpracuje z Województwem Małopolskim w opracowaniu strategii rozwoju BIOGOSPODARKI, w tym w przygotowaniu programu wsparcia dla przedsiębiorstw rozwijających odpowiednie technologie lub wdrażających te technologie do swojej działalności. W grupie tematycznej (SIG) BIOGOSPODARKA działają przedstawiciele nauki, biznesu, administracji i otoczenia gospodarczego – tutaj zawsze można znaleźć partnera do swoich działań. Klaster działa również w ramach krajowych i międzynarodowych grup interesów i projektów, przez co umożliwia rozwinięcie kontaktów i wiedzy niezbędnej dla rozwoju firmy.


Kiedy?

18.12.2017, godz. 11:00

Gdzie?

Sala Herbowa Urzędu Miejskiego, ul. Grunwaldzka 4 | Krzeszowice

Zarejestruj się już dziś!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisz się


Partnerem Spotkania jest gmina Krzeszowice

gmina Krzeszowice


Spotkanie organizowane jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Logo-Małopolska-V-RGB