Spotkanie SIG – Design w life science | 20.07.2017

Design w life science

„Design w life science” to temat kolejnego spotkania SIG, które odbędzie się 20 lipca 2017 r.

Design w life science

W dzisiejszych czasach słowo „design” jest bardzo mocno rozpowszechnione zarówno w sferze zagadnień dotyczących stylu naszego życia, jak i gospodarki. Odgrywa szczególną rolę w branży nowych technologii oraz tworzenia wszelkiego rodzaju innowacji, gdzie właściwe projektowanie usługi lub produktu często decyduje o „być lub nie być” danego przedsięwzięcia.

Jeżeli interesuje Cię zagadnienie designu, chcesz posłuchać o znaczeniu oraz możliwościach jego wykorzystania w pracy nad innowacjami, chcesz przy pomocy właściwego designu wprowadzić produkt na rynek a dodatkowo jesteś otwarty na poznawanie nowych i zaskakujących rozwiązań – nie czekaj – już teraz zarejestruj się na spotkanie SIG. Odpowiemy na wiele nurtujących Cię pytań oraz pokażemy jak można, stosując innowacyjne podejścia, skuteczniej rozwijać współpracę sektora nauki i biznesu przez realizację wspólnych działań i projektów.

Prelekcje wygłoszą:

  • Karolina Perrin, Anna Charko – „Ścieżka zdrowia: jak zaprojektować usługę zorientowaną na pacjenta?” | KarekDesign,
  • Edyta Giżycka – „Jak wprowadzać CHCIANE produkty na rynek?” | CTT CITTRU,
  • Marek Liskiewicz – „Rola projektanta wzornictwa przemysłowego w procesie wdrażania nowych produktów rynkowych” | Akademia Sztuk Pięknych.

Spotkanie adresowane jest głównie do osób, które planują lub prowadzą biznes w branży life science; studentów i absolwentów kierunków związanych z biologią, biotechnologią, farmacją i biomedycyną a także pracowników laboratoriów oraz jednostek naukowo – badawczych.


Kiedy?

20.07.2017, godz. 16:00-18:00

Gdzie?

Satori Cafe, Józefa 25, | Kraków

Zarejestruj się już dziś!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – zapewniamy także kawę lub herbatę oraz ciasto.

Zapisz się


Spotkanie organizowane jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Logo-Małopolska-V-RGB