Spotkanie SIG – Urządzenia medyczne | 29.06.2017

Urządzenia medyczne

Wraz z firmą KCRI zapraszamy na spotkanie SIG poświęcone tematyce wprowadzania urządzeń medycznych na rynek, które odbędzie się dnia 29 czerwca 2017r.

Urządzenia medyczne

W dzisiejszych czasach producenci urządzeń medycznych stają przed koniecznością zadbania, aby przed wprowadzeniem na rynek, ich urządzenia spełniały wszelkie wymagania prawne, techniczne oraz jakościowe. Bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z ekspertem, który rozumie branżę i co najważniejsze posiada duże doświadczenie w zakresie oceny i potwierdzania gotowości urządzeń/wyrobów medycznych do wprowadzenia do obrotu. Istotne jest także, aby pomoc eksperta była szybka, skuteczna i niezawodna.

Jeżeli działasz w branży medycznej, chcesz szybko i poprawnie wprowadzić urządzenie na rynek, ale masz jeszcze wątpliwości, które trzeba wyjaśnić – nie czekaj – już teraz zarejestruj się na nadchodzący SIG! Nasi eksperci odpowiedzą na wiele nurtujących Cię kwestii oraz zaproponują praktyczne rozwiązania. Będzie także możliwość bezpośrednich konsultacji.

Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Prelekcje wygłoszą:

  • Łukasz Partyka – KCRI (Polska),
  • Gadi Ginot – Physio-Logic (Izrael).

Spotkanie przeznaczone jest głównie dla start-upów z branży medycznej i biotechnologicznej, a także dla zarządzających działami rozwoju i technologii oraz ich pracowników.

[iconbox_top title=”Program spotkania” icon=”Documents.png”]Program SIG – 29.06.2017


Kiedy?

29.06.2017, godz. 16:00-18:00

Gdzie?

Satori Cafe, Józefa 25, | Kraków

Zarejestruj się już dziś!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – zapewniamy także kawę lub herbatę oraz ciasto.

Zapisz się


Współorganizatorem spotkania jest KCRI.

KCRI


Spotkanie organizowane jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Logo-Małopolska-V-RGB