Life Science Open Space | 19 października 2017 | ICE Kraków

Life Science Open Space 2017

FORUM WSPÓŁPRACY I INNOWACJI DLA ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA

Life Science Open Space jest wydarzeniem poświęconym innowacjom w dziedzinie life science, zorganizowanym w formule zapewniającej każdemu uczestnikowi aktywny udział i interakcję z twórcami, odbiorcami i użytkownikami innowacyjnych rozwiązań. Celem imprezy jest promocja interdyscyplinarnej i otwartej współpracy poprzez prezentacje konkretnych rozwiązań, potrzeb i wyzwań oraz bezpośrednie spotkania i rozmowy z nieprzeciętnymi osobami.

LSOS przeznaczone jest zarówno dla tych, którzy mają pomysł na innowacyjny projekt i szukają partnera do współpracy jak i dla osób, które chcą zainwestować w interesujące przedsięwzięcia i produkty. Wśród prelegentów i uczestników konferencji są zarówno osoby z dużym doświadczeniem w branży jak i początkujący, praktycy oraz teoretycy. Daje to wiele możliwości nawiązania efektywnej współpracy jak i konstruktywnych dyskusji w przerwach networkingowych.

Konferencja LSOS to okazja do uczestniczenia w 15 sesjach tematycznych odbywających się w ramach 6 kategorii współpracy. Tegoroczna, już siódma edycja Life Science Open Space zobowiązuje, dlatego naszą ambicją jest aby konferencja w pełni odpowiadała Państwa potrzebom. Mamy nadzieję, że będzie większa niż rok temu, jeszcze bardziej profesjonalna, mocniej międzynarodowa, ale przede wszystkim liczymy na to, że zainspiruje każdego, dzięki prezentowanym innowacjom w dziedzinie life science.

Czekamy na Państwa. Do zobaczenia 19 października!


Szczegóły wydarzenia: http://lsos.info/.


Kiedy?

19.10.2016, godz. 9:00-20:00

Gdzie?

ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków


ZOSTAŃ PRELEGENTEM!

Life Science Open Space 2017


ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ!

Zapisz się


W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem
Klaster LifeScience Kraków
ul. Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków
Tel. 12 297 46 05


Projekt współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

ProBio Małopolska