Specjalista ds. Organizacji Wydarzeń – ProBio M2

196

Rozpoczęliśmy realizację projektu ProBioM2, dofinansowanego ze środków unijnych, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski”. Powiększamy nasz Zespół i poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Specjalista ds. Organizacji Wydarzeń

Miejsce pracy: Kraków
(częściowo praca zdalna)

Jesteśmy Koordynatorem jednego z 15. Krajowych Klastrów Kluczowych. Corocznie organizujemy szereg warsztatów i innych wydarzeń, wśród których wyróżnia się „Life Science Open Space, Otwarte Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia”, które jest jednym z największych spotkań biznesowych w sektorze life science w Polsce. Poszukujemy osoby, która chce zostać głównym koordynatorem kolejnych edycji LSOS.

Prześlij swoje CV, jeśli:

  • jesteś urodzonym koordynatorem i chcesz tworzyć międzynarodowe wydarzenia
  • potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę i nie pytasz codziennie „co mam robić?”
  • lubisz kontakt z ludźmi, nie stresują Cię rozmowy telefoniczne ani po polsku ani po angielsku
  • umiesz tworzyć teksty i komunikować się mailowo
  • dotrzymujesz umówionych terminów i nie wymawiasz się brakiem czasu i nawałem obowiązków
  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, z inicjatywą i z chęcią do działania.

Twoje przyszłe obowiązki to:

  • współpraca w przygotowaniu programu konferencji
  • organizacja i koordynacja procesu naboru i selekcji prezenterów
  • organizacja i koordynowanie współpracy z partnerami konferencji
  • organizacja i zarządzanie relacjami z uczestnikami wydarzenia
  • koordynacja systemu partneringowego
  • koordynacja usług zewnętrznych
  • współpraca z zespołem klastra przy realizacji innych wydarzeń i zadań projektowych

Wymagania wobec Ciebie:

  • znajomość sektora life science
  • doświadczenie w organizacji konferencji, targów, spotkań b2b
  • wykształcenie wyższe, najlepiej z dziedziny nauk o życiu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność planowania, koordynowania i kontrolowania zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność, asertywność

Oferujemy:

Rekrutacja została zakończona.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.