Specjalista ds. Organizacji Wyjazdów Biznesowych – ProBio M2

221

Rozpoczęliśmy realizację projektu ProBioM2, dofinansowanego ze środków unijnych, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski”. Powiększamy nasz Zespół i poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Specjalista ds. Organizacji Wyjazdów Biznesowych

Miejsce pracy: Kraków
(częściowo praca zdalna)

Jesteśmy Koordynatorem jednego z 15. Krajowych Klastrów Kluczowych. Działamy na rzecz Partnerów Klastra, wśród których znajdują się firmy i instytucje z sektora nauk o życiu (medycyna, diagnostyka, badania nad lekami, digital health, środowisko, rolnictwo, zdrowa żywność) oraz otoczenia biznesu. Koncentrujemy się na rozwoju i promocji BioRegionu Małopolska. Poszukujemy osoby, która chce objąć rolę koordynatora wyjazdów biznesowych zaplanowanych w projekcie ProBioM2.

Prześlij swoje CV, jeśli:

  • potrafisz działać wielozadaniowo
  • lubisz kontakt z ludźmi, nie stresują Cię rozmowy telefoniczne
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • umiesz tworzyć teksty i komunikować się mailowo
  • dotrzymujesz umówionych terminów i nie wymawiasz się brakiem czasu i nawałem obowiązków
  • potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę i nie pytasz codziennie „co mam robić?”
  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, z inicjatywą i z chęcią do działania.

Twoje przyszłe obowiązki to:

  • wsparcie merytoryczne dla uczestników
  • koordynacja procesu kompletowania uczestników wyjazdów
  • organizacja i zarządzanie relacjami z uczestnikami wyjazdów
  • kontakt z organizatorami imprez międzynarodowych, w tym negocjowanie kosztów uczestnictwa
  • organizacja i koordynowanie współpracy z hotelami i liniami lotniczymi
  • koordynacja usług zewnętrznych
  • monitorowanie wskaźników realizacji projektu
  • współpraca z zespołem klastra przy realizacji innych zadań projektowych

Wymagania wobec Ciebie:

  • znajomość sektora life science
  • wykształcenie wyższe, najlepiej z dziedziny nauk o życiu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność planowania, koordynowania i kontrolowania zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
  • szczegółowość i dokładność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień pomocy de minimis będzie dodatkowym plusem

Oferujemy:

Rekrutacja została zakończona.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.