Dofinansujemy Twój wyjazd na konferencję Bio€quity Europe 2018 | 14-15 Maj 2018

101
Bio€quity Europe 2018

Bio€quity Europe 2018 jest najważniejszym wydarzeniem branżowym dla dystrybutorów finansowych i licencyjnych poszukujących zatwierdzonych przez inwestorów firm zajmujących się naukami przyrodniczymi pozycjonującymi się w celu przyciągnięcia kapitału, a także dla specjalistów ds. Licencjonowania farmaceutycznego w celu oceny najlepszych perspektyw biotechnologicznych.

Podczas Bio€quity Europe zaprezentowało się do tej pory ponad 800 wiodących europejskich firm tysiącom profesjonalistów z branży inwestycyjnej i farmaceutycznej. W ubiegłym roku podczas Bio€quity Europe w Paryżu uczestniczyli delegaci z ponad 24 krajów.

Kolejna dziewiętnasta już edycja imprezy rozpocznie się specjalnym programem w poniedziałek wieczorem, 14 maja w ratuszu w centrum Ghent. Następnie będzie miało miejsce powitanie i dwa pełne dni przemyślanego programu i wyselekcjonowanych firm prezentujących.

Zapraszamy do udziału! Rejestracja na wydarzenie na stronie: Register Here.

Zarejestruj się do 15 lutego, żeby otrzymać promocyjną cenę za wstęp!

Więcej o imprezie na stronie wydarzenia: www.biocentury.com


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań, a także możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki na targi.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Przystąp do projektu