Clinical Trials in Central and Eastern Europe Forum

276
Clinical Trials

W dniach 25-26 kwietnia 2017 w Budapeszcie, odbędzie się “Clinical Trials in Central & Eastern Europe Forum” www.clinicaltrialscee.com.

W trakcie dwóch dni można będzie zapoznać się z aktualnymi informacjami na temat badań klinicznych w regionie CEE, a także najlepszymi praktykami w branży.

Obok ciekawego programu konferencyjnego, forum oferuje również możliwość nawiązywania relacji z szerokim wachlarzem uczestników, poprzez szereg ustrukturyzowanych, mniej formalnych sesji networkingowych.

W ubiegłym roku Forum odbyło się w Warszawie, wzięło w nim udział 130 specjalistów z 22 krajów. Na stronie www: www.clinicaltrialscee.com można znaleźć listę prelegentów z 2016 r oraz agendę na rok 2017, która z pewnością przybliży ideę i charakter Forum.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji! KLSK otrzymał status “Supporting Organisation”, dzięki któremu wszyscy Partnerzy Klastra LifeScience Kraków otrzymają 25% rabatu od standardowej ceny za uczestnictwo.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Zgłoś swój udział!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się