Dofinansujemy Twój wyjazd na Cosmoprof 2018 – Worldwide Bologna | 15-18 Marca 2018

91
Cosmoprof 2018

Od 50 lat Cosmoprof Worldwide Bologna jest ważnym na mapie świata wydarzeniem dla sektora kosmetycznego i stanowi międzynarodową platformę dla branży kosmetycznej i wellness. Przestrzeń wystawowa Cosmoprof obejmuje całe centrum wystawowe BolognaFiere. Targi te dedykowane są wielorakim sektorom branży kosmetycznej: perfumeria i kosmetyki, produkty naturalne, opakowania, maszyny, produkcja kontraktowa i surowce, kosmetyki, spa, włosy i paznokcie. Ogromna liczba wystawców, zwiedzających i kupujących z zagranicy sprawia, że coraz więcej specjalistów i decydentów przybywa tutaj, aby rozwijać swój biznes.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Cosmoprof. Warto korzystać ze świetnie przygotowanej imprezy i rozszerzać swoją sieć branżowych kontaktów biznesowych.

Więcej o imprezie na stronie wydarzenia: www.cosmoprof.com


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań, a także możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki na targi.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Przystąp do projektu