Digital Marketing in Healthcare Conference

Digital Marketing in Healthcare

Zapraszamy do udziału w konferencji „ACI’s Digital Marketing in Healthcare 2017”, która odbywać się będzie w dniach 11-12 października 2017 w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Konferencja zawiera aktualizacje dotyczące trendów szybko rozwijającego się marketingu cyfrowego w przemyśle farmaceutycznym i medycznym.

W tym roku motywem przewodnim konferencji jest włączanie zmian organizacyjnych i współpracy wewnętrznej, przy pozostawaniu elastycznym na rozwijających się rynkach w celu poprawy efektywności biznesowej, partnerstw i doświadczeń pacjentów.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie www.wplgroup.com/aci/event/digital-marketing-in-healthcare/.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się