Green Chemistry and White Biotechnology: the Industry of the Future, Konferencja i spotkania B2B

Green Chemistry and White Biotechnology

Zapraszamy na trzecią edycję konferencji, której celem jest promowanie wykorzystywania innowacyjnych technologii w obszarach „zielonej chemii” i „białej biotechnologii” (Green Chemistry and White Biotechnology) na całym świecie, dzielenie się wiedzą i zachęcanie do tworzenia nowych projektów rozwojowych z udziałem przedstawicieli środowiska akademickiego, ośrodków badawczych oraz firm w skali regionalnej i międzynarodowej.

W tym roku, organizatorzy zapraszają zagraniczne delegacje klastrów, przedsiębiorstwa, uniwersytety, ośrodki badawcze, aby połączyć je z siecią regionalną członków organizacji GreenWin. W ramach imprezy dostępne będą spotkania B2B, konferencja i warsztat poświęcone „European call for proposals” (focus on call H2020-BBI) a także specjalny panel Belgia-Brazylia dedykowany możliwościom finansowania. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 22 – 23 Maja 2017 w Belgii.

Dołącz do wydarzenia i znajdź nowe możliwości współpracy i finansowania, poznaj nowych partnerów, zapoznaj się z innowacyjnymi technologiami, pomysłami i koncepcjami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przemysłu chemicznego.

Więcej o wydarzeniu: GreenWin 2017.

Zarejestruj się i skorzystaj z promocyjnych cen dostępnych do 31 marca! Rejestracja GreenWin 2017.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Zgłoś swój udział!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się