Dofinansujemy Twój wyjazd na Health DemoDate: Future Hospital 2030

277
Future Hospital 2030

W dniu 18 kwietnia odbędzie się jedno z największych wydarzeń poświęconych sektorowi zdrowia w Finlandii: „Health DemoDate” organizowany przez Oulu Business w mieście Oulu: Health DemoDate: Future Hospital.

Podczas tego wydarzenia zostanie zaprezentowany projekt Future Hospital 2030 – czyli jaki będzie szpital przyszłości? Więcej informacji tutaj: http://ouluhealth.fi/future-hospital/

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów do udziału. W przypadku dużego zainteresowania istnieje możliwość spotkania lub spotkań poświęconych współpracy polsko-fińskiej w dniu poprzedzającym tj. 17 kwietnia.

Zarówno całe wydarzenie jaki i zorganizowanie własnego stoiska prezentacyjnego są BEZPŁATNE.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich informacji. Zadzwoń: 12 2974698.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Przystąp do projektu