Dofinansujemy Twój wyjazd na Kongres PHARM Connect 2018 | 13-14 Marca 2018 | Budapeszt Węgry

216
PHARM Connect 2018

Kongres PHARM Connect 2018 to ważny szczyt biznesowy w sektorze farmacji i biotechnologii w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w regionie WNP, który corocznie odbywa się w Budapeszcie. W czasie dwóch dni wystawcy mają możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług osobom decyzyjnym, które odgrywają kluczową rolę w przemyśle farmaceutycznym naszego regionu.

Zapraszamy do udziału w ósmej edycji kongresu, która odbędzie się w dniach 13-14 marca w Budapeszcie i będzie kolejną okazją dla profesjonalistów z branży farmaceutycznej oraz biotechnologicznej do nawiązania nowych, cennych relacji biznesowych.

Program konferencji skupia się na najbardziej aktualnych zagadnieniach na rynku, oraz trendach obserwowanych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

 Łatwa w użyciu platforma TEG Meeting Scheduler umożliwia każdemu z uczestników spersonalizowanie swojego planu konferencji, umówieniu spotkań face-to-face, wybranie interesujących prezentacji czy też wzięcia udziału w dodatkowych wydarzeniach.

  • Szczegółowy opis eventu, jego program oraz profile firm znajdują się pod linkiem Delegate Information Pack.
  • Dla firm, które chcą wziąć udział w kongresie w celu poszerzenia wiedzy oraz ocenienia i zapoznania się różnymi dostawcami usług rejestracja na event jest darmowa.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do rozpatrzenia zgłoszenia w przypadku firm, które chciałyby w czasie kongresu zaprezentować swoje usługi (opcja odpłatna),
  • W czasie kongresu zostanie wręczona nagroda Central Eastern European Pharmaceutical Manufacturing Excellence Award, zasady aplikacji dostępne pod linkiem 4th CEE Pharmaceutical Manufacturing Excellence Award
  • Rejestracji na kongres można dokonać wypełniając formularz registration form. Formularz należy opieczętować i podpisać i w formie skanu odesłać na adres mailowy anial@tegevents.eu

Więcej o imprezie na stronie wydarzenia: www.pharmconnect.eu


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań, a także możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki na targi.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Przystąp do projektu

Poprzedni artykuł“Co w Klastrze piszczy?” 9+ korzyści, dla których warto być Członkiem Klastra
Następny artykułRuszyły zapisy na IV edycję Kursu Trenerów Nauki!