MEDTEC EUROPE 2017 – 4-6 kwietnia, Stuttgardt (Niemcy)

MEDTEC EUROPE 2017

MEDTEC to wydarzenie B2B wspierające profesjonalistów z obszaru technologii medycznych, personalizowanymi rozwiązaniami biznesowymi, których potrzebują, aby rozwijać swoją działalność. Jeśli chcesz poszerzyć swoją działalność w szybki i efektywny sposób, docierając do specyficznych rynków lub globalnie, to z pewnością MEDTEC jest miejscem, gdzie warto się udać.

MEDTEC daje możliwość nawiązania współpracy na każdym etapie procesu powstawania wyrobów medycznych: od projektowania i rozwoju w odniesieniu do materiałów, komponentów i procesów, poprzez produkcję i automatyzację, testowanie, postprodukcję i opakowania.

W tym roku MEDTEC 2017 odbywać się będzie w dniach 4-6 kwietnia 2017 w Stuttgardzie (Niemcy).

Udział w MEDTEC EUROPE 2017 jest bezpłatny. Organizatorzy udostępniają bezkosztową możliwość umawiania spotkań partneringowych http://www.medteceurope.com/europe/visit/medtec-meetings

Więcej informacji o MEDTEC można odnaleźć na stronie: http://www.medteceurope.com/.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Zgłoś swój udział!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się