Weź udział w Meet In Italy for Life Sciences 2017, Turyn, 11-13 października

115
Meet In Italy for Life Sciences 2017

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Meet In Italy for Life Sciences 2017”, które odbywać się będzie w dniach 11-13 października 2017 w Turynie, (Włochy).

Dołącz do międzynarodowego forum biznesowego, partnerstwa i tworzenia sieci kontaktów w sektorze „life science” na czwartej edycji Meet In Italy for Life Sciences (MIT4LS2017), bezpłatnego wydarzenia dla firm, instytucji naukowo-badawczych, Start-Up’ów i inwestorów.

Pierwsze dwa dni poświęcone będą dwustronnym spotkaniom networkingowym, a także forum inwestorów dla Start-Up’ów.

Trzeci dzień poświęcony będzie „Wartości zdrowia: paradygmatu 4 P i przyszłości opieki zdrowotnej”, międzynarodowej konferencji dotyczącej paradygmatu medycyny 4P.

Uczestnicy „Meet In Italy for Life Sciences 2017” będą mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach tematycznych.

Start-Up’y, przedsiębiorstwa, publiczne i prywatne centra badawcze oraz inwestorzy, centra innowacji z całej Europy i spoza niej, spotykają się aby znaleźć potencjalnych partnerów do współpracy, rozwoju biznesu, wspólnych przedsięwzięć, projektów badawczych, w atmosferze wspieranie się wzajemnej wymiany doświadczeń i możliwości współpracy.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie www.b2match.eu/mit4ls2017.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy.
Rejestracja otwarta do 30 Września 2017


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań, a także możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki na targi.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się