Targi MedFIT 2017, Grenoble, Francja, 28-29 czerwca

53
MedFIT 2017

Zapraszamy do udziału w targach MedFIT 2017 www.medfit-event.com , które odbędą się w dniach 28-29 czerwca, w Grenoble we Francji.

MedFIT jest pierwszą europejską konferencją biznesową poświęconą partnerstwom na rzecz innowacji w dziedzinie technologii medycznych, diagnostyki i IVD. Impreza gromadzi wszystkich uczestników cyklu innowacji od badań na rynek wraz z kluczowymi podmiotami w zakresie regulacji i oceny.

Główne cele konferencji MedFIT: budowanie wspólnych przedsięwzięć badawczo-rozwojowych między nowo powstałymi firmami (Start-Upy), przemysłem i środowiskiem akademickim, licencjonowaniem źródłowym oraz ułatwienie dostępu do rynku innowacji technologii medycznych.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie www.medfit-event.com.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się