Weź udział w Nanotechnology and Advanced Materials w Monachium

101
Nanotechnology and Advanced Materials

16 listopada br. w Monachium odbędzie się międzynarodowe spotkanie brokerskie The Brokerage Event on Nanotechnology and Advanced Materials. Organizatorami wydarzenia jest Sieć Punktów Kontaktowych (Brytyjski, Polski i Niemiecki) we współpracy z Bavarian Research Alliance (Bayfor).

Wydarzenie oferuje możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami (zwłaszcza z MŚP) oraz naukowcami, którzy poszukują potencjalnych partnerów w Wielkiej Brytanii, Polsce, Niemczech i innych krajach w celu zapewnienia trwałego rozwoju i wzrostu przedsiębiorstw w ramach europejskiego programu ramowego na rzecz innowacji i badań.

Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm / małych i średnich przedsiębiorstw, uczelni wyższych i organizacji badawczych w celu wymiany pomysłów na zorganizowanych spotkaniach w celu przygotowania drogi do przyszłej współpracy i projektów europejskich w ramach programu „Horyzont 2020”.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza REJESTRACJA. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń. Rejestracja potrwa do 15 listopada br.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie The Brokerage Event on Nanotechnology and Advanced Materials.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na spotkania eksperckie / misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań, a także możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki na targi.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się