Weź udział w Pharm Connect Congress 2017, Budapeszt 22-23 lutego

Pharm Connect Congress

Zapraszamy do udziału w Pharm Connect Congress (www.pharmconnect.eu), ważnej imprezie farmaceutyczno-biotechnologicznej, która odbędzie się już po raz siódmy, w dniach 22 – 23 lutego 2017 r. w Budapeszcie.

W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na misje gospodarcze dotyczące współpracy przy rozwoju innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).


Formuła rejestracyjna, oparta na systemie bezpośrednich zaproszeń, sprawia, że impreza ta gwarantuje elitarne grono uczestników, przedstawicieli kadry zarządzającej. Dodatkowo, każdy dostawca rozwiązań na PHARM Connect jest wybrany na podstawie zainteresowań i oczekiwań uczestników, specjalistów branży farmaceutycznej.

W poniższej ulotce informacyjnej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat pakietu Delegata VIP:

Zaproszenia VIP są bezpłatne, liczy się kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży, pobytu oraz ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.

Prosimy o zapoznanie się z powyższą ulotką informacyjną i PILNY KONTAKT z Klastrem LifeScience Kraków w przypadku zainteresowania udziałem w imprezie.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Misje gospodarcze.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!
Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się