Spotkania z Venture Capital | 26 -27 października 2017 | podsumowanie

62
Investing in and running high growth businesses

26 i 27 października 2017 odbyły się kolejne, z serii zaplanowanych w ramach projektu ProBio Małopolska, warsztaty VC. Temat przewodni brzmiał „Investing in and running high growth businesses – personal experiences”

Spotkanie miało na celu pokazanie nowopowstałym firmom, w jakie projekty najczęściej inwestują przedstawiciele VC. Nie zabrakło informacji na temat tego czym się kierują i co sprawdzają inwestując w dane przedsięwzięcie. Wysłuchaliśmy wielu dobrych praktyk i przykładów. Nie brakowało także burzliwej dyskusji i wiele pytań do naszych ekspertów. Świetnie przygotowane i wygłoszone przez przedstawicieli VC prezentacje rozwiały wiele wątpliwości i pokazały naszym uczestnikom jak przygotować się do rozmowy z venture capital.

Drugi dzień naszego wydarzenia, czyli 27 października – był czasem dla Państwa i przedstawienia siebie oraz swojego biznesu. Bardzo dziękujemy wszystkim odważnym, którzy zdecydowali się na prezentację. Wierzymy, że warto było! Wszyscy otrzymali szereg wartościowych uwag i komentarzy, które na pewno pomogą bardzo dobrze przygotować się na kolejny raz!

Dziękujemy za Państwa udział i już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne tego typu spotkania.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Spotkania z inwestorami.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.