Eighth Central European Life Science Investment Conference

685
Eighth Central European Life Science Investment

W dniach 25 i 26 października, w ramach konferencji Eighth Central European Life Science Investment Conference, odbędzie się kolejne spotkanie z inwestorami wspierającymi projekty z branży life science, zaplanowane w ramach projektu ProBio Małopolska. Spotkanie składać się będzie z dwóch części:

25 października 2018 (12:00 – 12:45): Seminarium z VC – Building a sustainable VC local ecosystem

Celem seminarium jest zebranie doświadczeń i dobrych praktyk dotyczących współpracy firm z VC. Jak rozpocząć współpracę z danym inwestorem? W jakie projekty inwestorzy najczęściej inwestują? Czym kierują się wybierając startup, który będą wspierać? Jak działać aby współpraca inwestor – przedsiębiorca przyczyniła się do szybkiego rozwoju biznesu?  To tylko niektóe z zagadnień, które zostaną poruszone podczas spotkania!  Seminarium prowadzone będzie w języku angielskim. Udział w nim jest bezpłatny.

26 października 2018 (09:30 – 11:00): Company Presentations

26 października to czas dla Ciebie i Twojego biznesu! Zapraszamy do zaprezentowania swojego pomysłu/projektu przed grupą VC oraz aniołami biznesu. Ta część spotkania przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy są z województwa małopolskiego, mają już gotowy produkt i poszukują partnerów chcących zainwestować w ich przedsięwzięcie. Prezentowane projekty muszą dotyczyć innowacyjnych produktów lub usług z sektora wysokich technologii – pierwszeństwo mają tematy dotyczące zdrowia i jakości życia. Zachęcamy do podjęcia próby i zgłaszania projektów. Kwalifikacja zgłoszonych projektów następować będzie po wcześniejszym wywiadzie z ich autorami.

Zapisy przyjmowane są za pomocą formularza: Formularz zgłoszeniowy dla MSP

Kiedy: 25 października (12:00 – 12:45) i 26 października (09:30 – 11:00)

Gdzie: Hotel Stary, ul. Szczepańska 5, 31-009 Kraków


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Spotkania z inwestorami w ramach projektu ProBio Małopolska.

Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział już dzisiaj!

Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zapisz się

Poprzedni artykułDigital Cardio Area zaprasza startupy, firmy i uczelnie
Następny artykułRozwój współpracy w ramach Inicjatywy Awangarda w obszarze Nauk o Życiu