Dofinansujemy Twój wyjazd na targi BIO International Convention 2018 | 4-7 czerwca | Boston

159
Targi BIO International Convention 2018

W dniach 4-7 czerwca w Bostonie odbędzie się kolejna edycja targów BIO International Convention.

Jest to międzynarodowa konferencja gromadząca ponad 16000 reprezentantów czołowych firm biotechnologicznych i farmaceutycznych, którzy spotykają się na jeden tydzień w celu nawiązywania nowych kontaktów i inicjowania współpracy.

Impreza ta obejmuje szerokie spektrum dziedzin nauk przyrodniczych, w tym m.in.: nowe leki, biopaliwa, nanotechnologię, bioinżynierię i terapię komórkową.

Czego można się spodziewać uczestnicząc w targach?

  • Ponad 41 000 spotkań partnerskich B2B
  • Ponad 1800 wystawców, w tym 50 pawilonów państwowych i międzynarodowych
  • Ponad 150 sesji edukacyjnych
  • Ponad 300 prezentacji firmowych

O szczegółach imprezy czytaj na stronie www.convention.bio.org.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży i pobytu, biletów wstępu i ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań. Dodatkowo każda osoba jadąca w ramach projektu otrzyma zniżkę na rejestrację.

Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Imprezy targowo partneringowe oraz pod numerem telefonu +48 12 2974698 (osoba kontaktowa: Beata Osolińska).

Nie zwlekaj! Zgłoś chęć udziału w projekcie ProBio i skorzystaj z dofinansowania do wyjazdu na targi BIO International Convention!

Przystąp do projektu