Dofinansujemy Twój wyjazd na targi BioEurope 2018 | 6-8 listopada | Kopenhaga

128
Targi BioEurope 2018

W dniach 6-8 listopada w Kopenhadze odbędzie się kolejna edycja targów BIO-Europe.

BIO–Europe to jedna z największych w Europie konferencji poświęconych światowemu przemysłowi biotechnologicznemu, w której uczestniczą liderzy z sektora farmacji oraz biotechnologii. Wydarzenie oferuje możliwości nawiązania międzynarodowej współpracy oraz partnerstw biznesowych.

Przy pomocy systemu partneringONE możesz dokonać efektywnej identyfikacji potencjalnych partnerów oraz zorganizować bezpośrednie spotkania biznesowe face to face z interesującymi Cię uczestnikami.

BIO–Europe to doskonała okazja do nawiązania współpracy międzynarodowej dzięki:

  • prezentacjom firmowym,
  • interaktywnym warsztatom,
  • indywidualnym spotkaniom partneringowym,
  • prezentacjom sponsorskim i wystawowym,
  • a także wieczornym wydarzeniom bankietowym.

O szczegółach imprezy czytaj na stronie https://ebdgroup.knect365.com/bioeurope/.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży i pobytu, biletów wstępu i ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań. Dodatkowo każda osoba jadąca w ramach projektu otrzyma zniżkę na rejestrację.

Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Imprezy targowo partneringowe oraz pod numerem telefonu +48 12 2974698 (osoba kontaktowa: Beata Osolińska).

Nie zwlekaj! Zgłoś chęć udziału w projekcie ProBio i skorzystaj z dofinansowania do wyjazdu na targi BIO-Europe!

Przystąp do projektu