Dofinansujemy Twój wyjazd na targi MEDICA 2018 | 12-15 listopada | Düsseldorf

512
Targi Medica 2018

W dniach 12-15 listopada w Düsseldorfie odbędzie się kolejna edycja targów MEDICA.

Targi MEDICA to jedno z największych wydarzeń targowo/konferencyjnych na świecie dedykowanych sektorowi medycznemu. Co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

MEDICA to nie tylko impreza targowa, ale też okazja do nawiązania międzynarodowej współpracy naukowej i handlowej. Organizatorzy wydarzenia zapewniają uczestnikom wielorakie narzędzia i możliwości do nawiązania kontaktu.

O szczegółach imprezy czytaj na stronie www.medica-tradefair.com.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży i pobytu, biletów wstępu i ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań. Dodatkowo każda osoba jadąca w ramach projektu otrzyma zniżkę na rejestrację.

Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Imprezy targowo partneringowe oraz pod numerem telefonu +48 12 2974698 (osoba kontaktowa: Beata Osolińska).

Nie zwlekaj! Zgłoś chęć udziału w projekcie ProBio i skorzystaj z dofinansowania do wyjazdu na targi MEDICA!

Przystąp do projektu

Poprzedni artykułDofinansujemy Twój wyjazd na targi BioEurope 2018 | 6-8 listopada | Kopenhaga
Następny artykułMAGIA NETWORKINGU – Nigdy nie stój sam! | 14.12.2017 | podsumowanie