Dofinansujemy Twój wyjazd na SLUSH – najlepsze wydarzenie dla startupów technologicznych | 04-05.12.2018 | Helsinki

486
Slush

SLUSH w Helsinkach, to największa impreza startupowa i technologiczna w Europie. To dwudniowe wydarzenie przyciąga każdego roku tysiące osób z całego świata. SLUSH łączy przedsiębiorców i talenty technologiczne z najlepszymi międzynarodowymi inwestorami, wielonarodowymi korporacjami, firmami rodzinnymi, menedżerami i mediami. Istotą SLUSH jest ułatwianie spotkań i budowanie światowej społeczności startupów. SLUSH to najlepsza europejska arena matchmakingowa dla startupów gotowych na inwestycje.

Wydarzenie to urosło w ciągu zaledwie kilku lat do 20 000 uczestników i 1 miliona widzów uczestniczących w imprezie online.

Odbywający się w najciemniejszej porze roku w Helsinkach, w Finlandii, SLUSH zawsze cechował się wyjątkową energią i entuzjazmem. W 2017 roku ponad 2600 startupów, 1600 inwestorów i 600 dziennikarzy z ponad 130 krajów spotkało się, aby nawiązywać kontakty, rozwijać biznes i doświadczać fenomenalnej atmosfery.

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 4-5 grudnia. Chcesz dołączyć do tego wydarzenia?

Nie zwlekaj – zgłoś się do nas! Dofinansujemy Twoją podróż, pobyt oraz bilet wstępu w ramach projektu ProBio Małopolska.

Więcej o wydarzeniu:

www.slush.org;


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji do Finlandii na konferencję SLUSH, organizowaną przez Klaster LifeScience Kraków otrzymają dofinansowanie kosztów podróży, pobytu, ubezpieczenia oraz biletu wstępu. Oferujemy również wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich informacji. Zadzwoń: 12 2974698.


Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu:
Misje gospodarcze ProBio Małopolska.

Przystąp do projektu

Poprzedni artykułPrzyślij artykuł dotyczący obszaru life science! Opublikujemy!
Następny artykułUlga B+R – Krok milowy w rozwoju innowacyjności przedsiębiorstw