Weź udział w Targach Arab Health 2018 w Dubaju!

561
Targi Arab Health 2018

Interesuje Cię nawiązanie kontaktów biznesowych na targach Arab Health w Dubaju? Chcesz skorzystać z dofinansowania wyjazdu? Zgłoś się! Trwa rekrutacja firm, zainteresowanych uczestnictwem!

Arab Health to największa impreza targowa gromadząca specjalistów z sektora zdrowotnego odbywająca się na Bliskim Wschodzie. W tym roku spodziewanych jest 4200 wystawców z branży medycznej oraz 103 000 uczestników ze 150 krajów z Bliskiego Wschodu, Azji, Europy i USA.

Podczas nadchodzącej edycji targów zaplanowanych zostało 17 konferencji towarzyszących, o szerokim wachlarzu tematycznym, gdzie poruszane będą tematy z zakresu medycyny oraz systemu organizacji i zarządzania opieką zdrowotną. Eksperci z całego świata prezentować będą najnowsze rozwiązania i technologie mające na celu podniesienie poziomu leczenia pacjenta.

Targi Arab Health, odbędą się w Dubaju, w dniach od 29 stycznia do 1 lutego 2018 roku.

Udział w targach jest darmowy, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie.

Rejestracja odwiedzających w dniach targów zostanie obciążona kwotą 100 AED – więc zarejestruj się już dziś, aby uzyskać bezpłatny dostęp do wystawy!

Po więcej informacji o wydarzeniu zapraszamy na stronę: www.arabhealthonline.com.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży i pobytu, biletów wstępu i ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.

Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Imprezy targowo partneringowe.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Przystąp do projektu

Poprzedni artykułWebinar #1 w ramach projektu Rzecznicy Talentów
Następny artykułKonferencja: “Digital & Smart Living Centre: South Westphalia. Wymiana doświadczeń z przedstawicielami nauki i gospodarki Nadrenii Północnej-Westfalii”