Weź udział w BioForum 2017, Łódź 17-18 maja

339
Targi Bioforum 2017

Zapraszamy do udziału w BioForum 2017 (http://cebioforum.com/) – jednej z największych imprez biotechnologicznych w Polsce i Europie Środkowej, której główną ideą jest nawiązywanie współpracy pomiędzy przedstawicielami nauki i biobiznesu w celu zwiększenia potencjału polskiej biogospodarki.


W tegorocznej edycji BioForum szczególnie promowana jest współpraca między Europą Środkową i Stanami Zjednoczonymi. Organizatorzy zapraszają na specjalne: CE – USA Business Forum.

Najliczniejsza* grupa uczestników BioForum to właściciele, szefowie i pracownicy innowacyjnych firm, reprezentujących: biotechnologię, urządzenia medyczne, bioinformatykę, medycynę spersonalizowaną oraz innowacyjną farmację. W większości są to małe i średnie przedsiębiorstwa. BioForum daje okazję do konfrontacji swoich planów z naukowcami, czyli drugą istotną grupą uczestników imprezy, która realizuje projekty badawczo‐rozwojowe we współpracy ze środowiskiem innowacyjnego biobiznesu.
(*) na podstawie edycji 2016.

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży i pobytu, biletów wstępu i ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.

Udział w BioForum 2017 obejmuje:

  • dostęp do systemu BioPartnering umożliwiającego realizację bezpośrednich spotkań z potencjalnymi partnerami,
  • dostęp do całej konferencji w tym wystawy, wykładów i seminariów,
  • wstęp na bankiet,
  • bezpłatne obiady oraz przerwy kawowe,
  • bezpłatny katalog konferencyjny oraz przewodnik.

Dodatkowe informacje dla Naukowców!


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w imprezach targowych i partneringowych (Projekt ProBio Małopolska).

Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Imprezy targowo partneringowe.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się