Weź udział w targach BioForum 2018 w Łodzi!

343
Targi BioForum 2018

W dniach 23-24 maja 2018 r. w łódzkim Hotelu Andel’s, przy ulicy Ogrodowej 17, odbędzie się siedemnasta edycja targów BioForum.

BioForum to znana konferencja partnerska, dotycząca innowacji i nauki, która zapewnia liderom z branży life science nawiązywanie kontaktów i współpracy między firmami. Podczas targów i wykładów towarzyszących dyskutowane będą bieżące trendy w branży life science. Nie zabraknie również prezentacji najnowszych technologii. W tym roku organizatorzy wdrożyli usprawnienia organizacyjne, pozwalające na zwiększenie liczby uczestników wydarzenia do ponad 1000!

BioForum to miejsce, w którym następuje wymiana informacji i kontakt z osobami zaangażowanymi w rozwój innowacji zarówno ze świata nauki, jak i biznesu. To wydarzenie jest szczególnie otwarte dla młodych ludzi – startupów, studentów i doktorantów.

Konferencja daje szansę każdemu na zaprezentowanie siebie i swojej działalności, zgłębienie wiedzy oraz przeprowadzenie szeregu wcześniej zaplanowanych spotkań B2B.

Po więcej informacji o wydarzeniu zapraszamy na stronę: www.cebioforum.com.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

ProBio Małopolska

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży i pobytu, biletów wstępu i ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań. Dodatkowo każda osoba jadąca w ramach projektu otrzyma zniżkę na rejestrację.

Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Imprezy targowo partneringowe oraz pod numerem telefonu 12 2974698 (osoba kontaktowa: Beata Osolińska).

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Przystąp do projektu