Weź udział w targach Bio Europe 2017, Berlin, 06-08 listopada

134
Targi Bio Europe 2017

Zapraszamy do udziału w targach Bio Europe 2017, które odbędą się w listopadzie, w Berlinie (https://ebdgroup.knect365.com/bioeurope/).

BIO–Europe to jedna z największych w Europie konferencji poświęconych światowemu przemysłowi biotechnologicznemu, w której uczestniczą liderzy z sektora farmacji oraz biotechnologii. Wydarzenie oferuje możliwości nawiązania międzynarodowej współpracy oraz partnerstw biznesowych. Corocznie Bio Europe przyciąga ponad 3500 uczestników z ponad 50 krajów, reprezentujących ponad 1800 firm.

Przy pomocy systemu partneringONE możesz dokonać efektywnej identyfikacji potencjalnych partnerów oraz zorganizować bezpośrednie spotkania biznesowe face to face z interesującymi Cię uczestnikami.

BIO–Europe to doskonała okazja do nawiązania współpracy międzynarodowej dzięki:

  • Prezentacjom firmowym,
  • Udziałowi w warsztatach,
  • Indywidualnym spotkaniom partnerskim,
  • Prezentacjom sponsorskim i wystawowym,
  • Udziałowi w wieczornych wydarzeniach bankietowych.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży i pobytu, biletów wstępu i ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.

Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Imprezy targowo partneringowe.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się