Weź udział w MEDICA 2017, Düsseldorf, 13-16 listopada

73
Targi Medica 2017

Zapraszamy do udziału w targach MEDICA 2017 (www.medica-tradefair.com), które odbędą się w listopadzie w Düsseldorfie.

Targi MEDICA to jedno z największych wydarzeń targowo/konferencyjnych na świecie dedykowanych sektorowi medycznemu. Co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

Organizatorem wydarzenia jest firma Messe Düsseldorf Group, jeden z czołowych graczy na globalnym rynku organizatorów tego typu przedsięwzięcia. Od ponad 45 lat targi przyciągają do Dusseldorfu wszystkich zainteresowanych sektorem medycznym. Ta jedna z wiodących imprez medycznych na świecie ma ponad 4900 wystawców i ponad 130.000 odwiedzających.

MEDICA to nie tylko impreza targowa, ale też okazja do nawiązania międzynarodowej współpracy naukowej i handlowej. Organizatorzy wydarzenia zapewniają uczestnikom wielorakie narzędzia i możliwości do nawiązania kontaktu.


W ramach projektu Promocji Gospodarczej Małopolski (ProBio-M) wspieramy udział małopolskich MŚP w wyjazdach na imprezy targowe i partneringowe, wspierające rozwój i nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz promowanie innowacyjnych produktów i usług (Projekt ProBio Małopolska).

Uczestnicy delegacji organizowanej przez Klaster LifeScience Kraków otrzymują dofinansowanie kosztów podróży i pobytu, biletów wstępu i ubezpieczenia, a także wsparcie merytoryczne w przygotowaniu oferty i organizacji spotkań.

Więcej informacji o zasadach naboru i udziału na stronie projektu: Imprezy targowo partneringowe.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dzisiaj!

Zapisz się