TEDMEDLive 2014- dołącz do nas!

100

„Uwolnij wyobraźnię!” – tak brzmi temat przewodni tegorocznej wideokonferencji TEDMEDLive 2014. Wydarzenia, które może zainspirować i otworzyć twój umysł na nowe, nowatorskie idee.

Myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się, uczestnicząc z Klastrem LifeScience Kraków w spotkaniu, które zrewolucjonizuje naszą dotychczasową wiedzę o zdrowiu i medycynie. W tym roku prelegentami będą specjaliści z dziedziny medycyny i bioetyki, naukowcy i pionierzy w propagowaniu zdrowia, innowacyjni działacze, a także artyści i aktywiści z całego świata.

Informacje na temat prelegentów:

pdf

Prelegenci_TEDMEDLive2014

Czym jest TEDMEDLive 2014?

TEDMED Live jest imprezą powstałą na bazie TED i TEDx, której celem jest zainspirowanie uczestników krótkimi wystąpieniami i zapierającymi dech w piersiach występami artystycznymi. Intencją twórców jest stworzenie globalnej debaty na temat przełomowych i ważnych osiągnięć ostatniego roku dla zdrowia i medycyny. Impreza TEDMED Live 2014 odbywać się będzie równolegle w Waszyngtonie i San Francisco W edycji 2014 przewidzianych jest 9 sesji TEDMED, z których każda trwa ok. 90 minut i składa się z 5-7 prezentacji.

Cały program będzie nadawany w dniach 10-13 wrzesień 2014. Klaster LifeScience Kraków jako partner wydarzenia będzie miał możliwość transmitowania audycji na żywo jak również odtworzenia wybranych prezentacji.

Czas: 10-13 września 2014

Miejsce: Park LifeScience, ul. Bobrzyńskiego 14 w Krakowie

Wstęp: bezpłatny

Rejestracja: za pomocą formularza dostępnego na: tedmed2014-relacje.konfeo.com

Program TEDMED Live: dostępny tutaj

 

Zapraszamy!