9+ korzyści, dla których warto być członkiem Klastra LifeScience Kraków

160
Klaster LifeScience Kraków

Klaster LifeScience Kraków wraz z Oświęcimskim Inkubatorem Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na otwarte spotkanie, którego celem jest przedstawienie korzyści oraz możliwości współpracy w ramach Klastra LifeScience Kraków. Spotkanie odbędzie się 20 lutego o godz. 13:00, w Oświęcimskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Gospodarczej 24.

Klaster LifeScience Kraków to dynamiczna organizacja członkowska działająca w obszarze innowacyjnych PRODUKTÓW I TECHNOLOGII DLA ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA. Skupia partnerów z sektorów biznesu, nauki, zdrowia i administracji. Jest animatorem rozwoju sektora life science w regionie.

Na spotkaniu dowiesz się:

  • na czym polega działalność Klastra LifeScience Kraków;
  • jakie są możliwości współpracy i jakie daje to korzyści;
  • dlaczego warto zostać członkiem klastra i jak to zrobić;
  • jak można wspólnie działać, aby wspierać rozwój innowacji w obszarze life science.

Myślisz i działasz innowacyjnie? Warto skorzystać z okazji i poznać się wzajemnie! Networking i wymiana doświadczeń to wartość dodana każdego takiego spotkania.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy małe, średnie i większe przedsiębiorstwa, instytucje sektora B+R, władze lokalne, organizacje pozarządowe oraz inne przedsięwzięcia, które działają w obszarze life science, chcą wpływać na rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości w regionie, a także zależy im na rozwoju współpracy międzynarodowej.

Zapisy przyjmowane są za pomocą FORMULARZA.

Zapisz się