Grupy tematyczne, czyli korzystajmy i dzielmy się wiedzą, doświadczeniem, zasobami i pomysłami

2029

Grupy tematyczne Klastra (ang. SIG – Special Interest Groups) mogą wnosić w działalność Partnerów Klastra nową jakość, ale muszą spełniać pewne warunki, które pozwolą wszystkim zainteresowanym uzyskiwać wyraźne korzyści. Na przykład, z założenia, w ramach SIG opracowywane są pomysły dla nowych projektów, tworzone są konsorcja projektowe, dobierają się partnerzy i składane są wnioski o granty, a także zawiązują się porozumienia, w celu realizacji konkretnych wizji i pomysłów.

W założeniach brzmi dobrze, ale jaka jest praktyczna strona SIG? Mamy przykłady zarówno spektakularnych sukcesów, jak i porażek. Jak skorzystać z dobrych praktyk i przykładów i zbudować na bazie naszych zasobów materialnych i intelektualnych silne programowo i osobowo SIGi? Na śniadaniu porozmawiamy o takich możliwościach w obszarze KOSMETYKÓW, ZDROWEJ ŻYWNOŚCI, TELEMEDYCYNY, BIOGOSPODARKI, DRUKU 3D, MEDYCYNY OBLICZENIOWEJ i innych, jakie tylko mają sens i wzbudzą zainteresowanie.  

Przedyskutujemy też opcje i możliwości wspierania SIGów w ramach działań i funduszy Klastra.     

Dodatkowo w ramach Miesiąca Partnera Klastra swoją prezentację wygłosi Oleksandr Sarzhevskyi z Targów w Krakowie. Posłuchamy o najnowszej edycji Eurobiotechu oraz codziennej działalności Targów w czasie pandemii.

Zapraszamy w czwartek, 27 maja o godz. 9.00, z własną kawą i rogalikiem.

Temat: Grupy tematyczne, czyli korzystajmy i dzielmy się wiedzą, doświadczeniem, zasobami i pomysłami
Data: Czwartek, 27 maja 2021, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – wejście via link

Do zobaczenia!

Poprzedni artykułJak łączyć innowacyjne ekosystemy opieki zdrowotnej na całym świecie?
Następny artykułWszystko, czego jeszcze nie wiesz o kongresie EUROBIOTECH!