Life Science Open Space 2018

Life Science Open Space 2018

Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia

Klaster LifeScience Kraków wraz z Partnerami zapraszają na konferencję Life Science Open Space, która odbędzie się w dniu 11 października 2018 roku, w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Life Science Open Space 2018 to otwarte Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia. Impreza adresowana jest do osób reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, biznesu i administracji, zainteresowanych technologiami, innowacjami, otwartych na współpracę lub szukających partnerów do rozwoju przedsięwzięć, których celem jest poprawa zdrowia i jakości życia.

W programie konferencji znajdą się:

  • prezentacje możliwości i ofert współpracy w ramach projektów naukowych i biznesowych, takich jak rozwój technologii, innowacje produktowe, procesowe, organizacyjne, czy marketingowe (Open Innovation)
  • prezentacje niezaspokojonych potrzeb, nowych idei i wyzwań, kierowanych do środowiska innowatorów i wynalazców
  • networking i spotkania b2b.

Konferencja Life Science Open Space oceniana jest jako unikalne wydarzenie, na którym w jednym miejscu i czasie spotyka się wyłącznie osoby otwarte na wspólne działania. Wierzymy, że tegoroczna edycja, będzie równie udana jak poprzednie i przyniesie wymierne korzyści wszystkim uczestnikom.

Szczegółowe informacje o konferencji: http://lsos.info/. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do zgłaszania abstraktów prezentacji, które wpisują się w ramy tegorocznych sesji tematycznych: Digital Health, Druk 3D, Telemedycyna, Sztuczna inteligencja, Nanotechnologie, MedTech, Innowacyjny Szpital, Nowoczesna diagnostyka i terapia, Nowe technologie i urządzenia medyczne, Aktywne i zdrowe życie, Badania nad rozwojem leków, Zdrowy dom i biuro, Kosmetologia, Biogospodarka, Nowoczesne, zrównoważone rolnictwo, Zdrowa żywność i żywienie.

Prezentacje zostaną wpisane w jedną z pięciu kategorii:

Kategorie prezentacji Life Science Open Space 2018
Kategorie prezentacji Life Science Open Space 2016

 


Pakiet informacji dla prezenterów znajduje się na stronie wydarzenia: www.lsos.info.

Ilość prezentacji jest ograniczona. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu!

Termin i miejsce konferencji
11 października 2018
Centrum Kongresowe ICE Kraków

 

Zapraszamy na stronę wydarzenia i do rejestracji:

http://lsos.info/

Udział jest bezpłatny