Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki

Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ma zaszczyt zaprosić na Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki, który odbędzie się dnia 18 listopada 2016r. w hotelu Andel’s by Vienna House w Krakowie.

Celem Kongresu jest podjęcie dyskusji na temat wyzwań i korzyści płynących z wdrożenia koncepcji srebrnej gospodarki w Małopolsce. Głównym tematem spotkania będzie zwiększenie dostępności
i poprawa usług dedykowanych osobom starszym. Zostaną przedstawione dobre rozwiązania z Polski i zagranicy, wraz z omówieniem możliwości ich wdrożenia we współpracy pomiędzy samorządem terytorialnym a przedstawicielami biznesu.

Ważną częścią wydarzenia będą spotkania networkingowe w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, podczas których uczestnicy Kongresu zyskają bezpośrednią możliwość nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany pomysłów i doświadczeń.


Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki

Termin:

18.11.2016, godz. 9:00

Miejsce:

Hotel ANDEL’S BY VIENNA HOUSE | ul. Pawia 3 | Kraków

Wypełnij formularz rejestracyjny!


Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać do dnia 14 listopada 2016 r. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem kongres-srebrnej-gospodarki, gdzie również znajduje się program Kongresu.