Międzynarodowa konferencja MAT-ECO-SHOES 2014 – innowacje w przemyśle obuwniczym

232

W dniach 20-21 listopada 2014 r. w  Krakowie już po raz 13 odbędzie się Międzynarodowa Konferencja MAT-ECO-SHOES-2014. Wiodącym tematem tego cyklicznego wydarzenia jest w tym roku „INNOWACJE, INTELIGENTNY ROZWÓJ I EKOLOGIA W PRZEMYŚLE OBUWNICZYM I SKÓRZANYM”.  Z przyjemnością informujemy, że konferencja na skalę międzynarodową zorganizowana jest przez Instytut Przemysłu Skórzanego – członka Klastra Life Science Kraków.

W programie spotkania zaplanowano:

  • Wymianę osiągnięć oraz wyników badań i doświadczeń przedstawicieli polskich i zagranicznych instytucji naukowych;
  • Networking z  przedstawicielami nowoczesnych i innowacyjnych firm, działających w obszarze przemysłu obuwniczego oraz skórzanego
  • Dyskusję na temat kierunku rozwoju przemysłu lekkiego;
  • Prezentację nowych kierunków interdyscyplinarnych badań naukowych oraz innowacyjnych metod badań;
  • Wymianę spostrzeżeń związanych ze zdrowiem i poprawą jakości życia społeczeństwa polskiego i europejskiego;

MAT-ECO-SHOES  to unikalna i jedyna w Polsce tego rodzaju platforma prezentacji i wymiany informacji o najnowszych rozwiązaniach materiałowych i technologicznych w branży obuwniczej.

W konferencji MAT-ECO-SHOES-2014 wezmą udział  wybitni przedstawiciele świata nauki z Niemiec, Czech, Ukrainy, Włoch oraz Hiszpanii, a także znani producenci obuwia, wyrobów skórzanych i włókienniczych oraz reprezentanci firm z nimi współpracujących. Wydarzenie to jest także świetną okazją na spotkanie przedstawicieli środowisk lekarskich i zaopatrzenia medycznego.

 
Program Międzynarodowej Konferencji MAT-ECO-SHOES-2014

 

Szczegółowe informacje na stronie IPS.
Poprzedni artykułWarsztaty “Standardy zarządzania klastrem”
Następny artykułPolski Most Krzemowy