MEDmeetsTECH #4. Innowacje w wydaniu mobile

154
MEDmeetsTECH #4

Szacuje się, że rynek cyfrowego zdrowia osiągnie wartość 400 miliardów dolarów w 2024r. Perspektywy dla przedsiębiorców są obiecujące. Widoczne jest to w coraz większej ilości nowych rozwiązań z tego obszaru. Już w najbliższy piątek, 24 listopada będziemy rozmawiać o Mobile i Digital Health w czasie MEDmeetsTECH #4

Spotkanie branży

„MEDmeetsTECH ściąga wiele startupów medycznych, zainteresowanych edukacją oraz pokazaniem swoich rozwiązań. Od tego roku otworzyliśmy możliwość zgłaszanie się firm do prezentacji w sesji startup. Był to bardzo dobry wybór – trafiają do nas projekty, o których wcześniej nie słyszeliśmy, a tworzą niesamowite rozwiązania!” – mówi Justyna Uman-Ntuk, jeden ze współorganizatorów Konferencji.

Jak mówi Janusz Kowalski, drugi współorganizator projektu, „rynek nowych technologii w medycynie rządzi się swoimi prawami. Nie jest tak łatwo przełożyć podejścia biznesowego sprawdzającego się w innych sektorach na medycynę. Oprócz klasycznych czynników musimy zawsze wziąć pod uwagę pacjenta, systemy refundacji czy liczne ograniczenia prawne.”

Konferencja jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. To jednocześnie źródło specjalistycznej wiedzy dla przedsiębiorców działających w obszarze nowoczesnej medycyny. Rozmawiamy o trendach, zasadach certyfikacji sprzętu medycznego czy poprawnych zasadach projektowania interfejsów dla pacjentów.

Mobile & Digital Health

Listopadowa edycja porusza tematykę cyfrowego zdrowia, a więc Mobile i Digital Health. Zaletą tego typu rozwiązań jest łatwość ich wdrożenia na wielu rynkach. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Angela Hobbs, CEO firmy consultingowej Triteq. Angela pracuje z firmami w Europie oraz USA. Opowie o ukrytych wyzwaniach, jakie stoją przed przedsiębiorcami w czasie zdobywania nowych rynków.

Więcej informacji:

Więcej informacji oraz rejestracja na www.MEDmeetstECH.com. Wydarzeniem towarzyszącym jest Startup Weekend Med-Tech (http://communities.techstars.com/poland/poznan/startup-weekend/11068).