Nawiąż nowe relacje biznesowe, weź udział w Future Health Poland 2021

139

Pandemia COVID-19 znacznie ograniczyła firmom możliwość promocji swoich produktów na rynkach zagranicznych. Odpowiedzią na ponad roczną przerwę pomiędzy najważniejszymi medycznymi wydarzeniami stacjonarnymi na świecie jest wydarzenie FUTURE HEALTH POLAND 2021 organizowane przez World Expo International Sp. z o.o.

Założeniem wydarzenia jest budowanie międzynarodowych kontaktów handlowych i nawiązywanie relacji biznesowych, które zainicjują spotkania na targach międzynarodowych po pandemii.

Z konsultacji z sektorem medycznym wynika, że FUTURE HEALTH POLAND 2021 jest odpowiedzią na potrzeby branży producentów sprzętu medycznego, wyrobów farmaceutycznych i laboratoryjnych, dostawców usług ochrony zdrowia i opieki medycznej. Położenie nacisku i zaangażowanie na rzecz eksportu polskich produktów i usług sektora medycznego jest teraz kluczowe dla odbudowy i rozwoju międzynarodowych relacji biznesowych, do czasu powrotu i możliwości organizacji bezpiecznych spotkań i targów międzynarodowych.   

FUTURE HEALTH POLAND 2021 to platforma online, na której wystawcami będą wyłącznie polscy producenci i usługodawcy z sektora medycznego. Grupę odbiorców będą stanowić profesjonaliści, w tym m. in. dystrybutorzy, agenci, producenci, dostawcy, inwestorzy oraz pracownicy służby zdrowia z całego świata.

Impreza skupia się wyłącznie na globalnej promocji polskich firm i ich oferty eksportowej. To pierwsze takie wydarzenie wśród wirtualnych targów dostępnych obecnie na rynku.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 marca 2021 roku. Więcej informacji na stronie www.futurehealthpoland.com