Dołącz do dyskusji o telemedycynie w czasie MEDmeetsTECH

93
w czasie MEDmeetsTECH

Wiele problemów współczesnej medycyny może być rozwiązane przez nowe technologie. Już 18 kwietnia, w Warszawie odbędzie się już piąta edycja konferencji MEDmeetsTECH, która porusza temat nowoczesnej medycyny.

Zbliżająca się edycja będzie poświęcona innowacji, z którą wielu z nas już miało szansę poznać – telemedycyna. Internetowa konsultacja chorego dziecka, natychmiastowa analiza wykonanego w domu badania KTG czy rehabilitacja pod okiem fizjoterapeuty oddalonego o kilkaset kilometrów. To tylko niektóre z przykładów! Telemedycyna ma dziś wiele do zaoferowania pacjentom oraz lekarzom.


Know-how, wiedza i networking

Wydarzenie zostało zaprojektowane, by dostarczyć uczestnikom wiedzy na temat tego segmentu rynku a także pokazać dostępne możliwości. Sesja trendy, w czasie której wystąpi m. in. Mariusz Borkowski, Business Unit Manager w Adamedzie, będzie stanowiła wprowadzenie do tematu z uwzględnieniem uwarunkowań lokalnego rynku jak i światowych kierunków rozwoju.

Panel poświęcony medycynie ma pomóc zrozumieć perspektywę lekarza, użytkownika rozwiązań. Jak zaprojektować funkcjonalności, by nowe rozwiązanie było przydatnym narzędziem a nie zbędnym gadgetem? Jakie są realne potrzeby medyków? To pytanie, na które mamy nadzieję odpowiedzieć.

Sesja transfer wiedzy to cenny, rynkowy know-how. Swoim doświadczeniem dzielą się przedsiębiorcy, którzy mają na swoim koncie udane wdrożenia usług telemetrycznych. Gościem specjalnym będzie Przemysław Tadla z Medicalgorithmics, który podzieli się rynkowym doświadczeniem wprowadzania urządzenia na rynek w USA. Wśród prelegentów pojawi się Paweł Sieczkiewiecz, CEO firmy Telemedico. Paweł, bazując a swoim doświadczeniu przybliży ideę gabinetu telemedycznego.

MEDmeetsTECH to także miejsce, w którym można zapoznać się z najciekawszymi startupami. Aktualnie trwa otwarty nabór zgłoszeń innowacyjnych firm. Wśród potwierdzonych zgłoszeń znajduje się m. in upacjenta.pl oraz My Medic.

Innowatorzy w jednym miejscu

MEDmeetsTECH powstało by ułatwiać tworzenie i wdrażanie innowacji. Jest to możliwe poprzez łączenie ekspertów medycyny, nauki i biznesu oraz dostarczanie aktualnej, eksperckiej wiedzy z zakresu innowacyjnej medycyny. Zapraszamy do udziału lekarzy zainteresowanych rozszerzaniem praktyki lub współpracą przy innowacyjnych projektach, naukowców, pracujących nad rozwiązaniami przydatnymi w telemedycyna oraz przedstawicieli branży medycznej.

Dowiedz się więcej…

Rejestracja na wydarzenie ruszyła i do 5 marca dostępne są bilety w niższych cenach. Na stronie www.MEDmeetsTECH.com można znaleźć najnowsze informacje oraz program konferencji.