Dzień Wynalazków 2018: #młodzi – patent na start

75
Dzień Wynalazków 2018

„Dzień Wynalazków 2018: #młodzi – patent na start” – pod takim hasłem odbędzie się 2 marca w pawilonie Kotłownia na kampusie PK przy ul. Warszawskiej 24, czwarta już edycja wydarzenia organizowanego przez spółkę celową Politechniki Krakowskiej – INTECH PK, promującego najciekawsze pomysły o charakterze biznesowym pochodzące z politechnicznych środowisk.

W tym roku swoje autorskie rozwiązania będą mogli zaprezentować studenci, doktoranci oraz młodzi pracownicy naukowi związani z PK, którzy pracują nad projektami o potencjale aplikacyjnym i poszukują partnerów (merytorycznych i finansowych) do rozwijania i wdrażania rezultatów swoich projektów.

Jeśli posiadasz innowacyjny pomysł, chcesz go przekształcić w produkt lub usługę i poszukujesz partnerów, którzy pomogliby wprowadzić Twoje rozwiązanie na rynek – zgłoś się do uczestnictwa w Dniu Wynalazków 2018.

Tegoroczny Dzień Wynalazków to oprócz prezentacji wynalazków możliwość:

  • poznania dobrych praktyk związanych z prowadzeniem własnego start-up’u w ramach panelu dyskusyjnego
  • weryfikacji swoich rozwiązań w gronie ekspertów i inwestorów
  • wymiany doświadczeń w ramach networkingu

Dzień wynalazków 2018

Do uczestnictwa w imprezie zachęcamy również przedsiębiorców – Dzień Wynalazków 2018 to unikalna możliwość poznania innowacyjnych rozwiązań pod kątem wykorzystania ich we własnej działalności gospodarczej i nawiązania współpracy z najbardziej twórczymi studentami i doktorantami z Politechniki Krakowskiej.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji w terminie do 28 lutego.

Więcej szczegółów nt. tegorocznego Dnia Wynalazków można znaleźć na stronie wydarzenia: https://dw2018.evenea.pl oraz na FB.