Konferencja MEDmeetsTECH połączy świat medycyny i nowych technologii | Kraków 14.05.16

286

MEDmeetsTECH jest jednodniową konferencją tworzącą most łączący świat medycyny i nowych technologii. Obecnie, wynalazki tworzone przez inżynierów zmieniają świat pozwalając nam osiągać więcej i doświadczać więcej. Poprzez konferencję MEDmeetsTECH pragniemy zwrócić uwagę na zmiany w obszarze medycyny. Wereables, big data, spersonalizowane protezy czy aplikacje pozwalające nam utrzymać zdrowie i być w formie. A to dopiero początek!

Celem MEDmeetsTECH jest tworzenie przestrzeni do współpracy dla osób z różnymi umiejętnościami i wiedzą do dyskusji, wymiany doświadczenia i tworzenia relacji! Wierzymy, że umożliwienie współpracy ekspertów z dziedziny medycyny i technologii, inżynierów i pomysłodawców doprowadzi do powstawania projektów, które pomogą żyć lepiej ludziom dookoła nas. Obecność inwestorów i przedsiębiorców pozwoli na przekucie pomysłów w realne pomysły biznesowe. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób odnaleźć się na rynku medycznym, dowiedzą się o regulacjach rządzacych rynkiem oraz jak pozyskiwać fundusze na rozwój pomysłu. Ważną częścią konferencji będzie prezentacja młodych firm, startupów, którym udało się osiągnąć sukces w branży zdrowia i medycyny.

Konferencja MmT odbędzie się 14 maja w Krakowie, na Akademii Sztuk Pięknych przy placu Matejki 13. Wydarzenie zgromadzi 200 uczestników zainteresowanych wprowadzaniem zmiany w medycynie. Sesje prowadzone będą w języku polskim i angielskim.

Medical pharmacology laboratory for chemical analysis reactor


Rejestracja już rozpoczeta! Zarejestruj się już dziś poprzez formularz na evena!

W I okresie rejestracji kosz biletu wynosi 100 zł dla pierwszych 85 osób.

W II okresie rejestracji kosz biletu wynosi 130 zł.

W koszt biletu na MEDmeetsTECH wliczony jest wstęp na konferencję oraz catering.

1451287740


Co? Konferencja MEDmeetsTECH

Kiedy? 14 maja 2016

Gdzie? Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie im. Jana Matejki w Krakowie 

plac Jana Matejki 13, Kraków

sponsorzy