MedTrends StartUP

58
MedTrends StartUP

Zapraszamy do udziału w całodniowych warsztatach – MedTrends StartUP! dedykowanych przedsiębiorcom i twórcom startupów m.in. z zakresu medycyny i lifescience, które odbędą się w ramach IV konferencji MedTrends 2018 w Zabrzu, w dniu 24 maja 2018 r. W programie spotkania planowano prelekcje ekspertów, doświadczonych praktyków oraz warsztaty i case study.

Rejestracja: http://rejestracja.medtrends.pl/.

Natomiast 23 maja 2018r. odbędzie się IV edycja konkursu dla startupów medycznych – MedTrends TOP TRENDS, gdzie młodzi przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów, zasięgnięcia rady ekspertów oraz zapoczątkowania współpracy z najważniejszymi ośrodkami medycznymi w Polsce. Zgłoszenia http://medtrends.pl/toptrends-konkurs-na-najlepszy-startup/regulamin-konkursu/.

Duży nacisk podczas tegorocznej edycji kładziony będzie na dyskusję na temat dobrych praktyk – ich analiza w zdrowiu mobilnym, Internecie rzeczy, prezentacja ciekawych rozwiązań w prewencji, diagnostyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych stanowić będzie ważny element dyskusji. Dzień drugi tradycyjnie zakończy sesja konkursowa „TOP TRENDS”, podczas której wyłoniony zostanie najlepszy startup w ochronie zdrowia tegorocznej edycji Forum. Po konferencji odbędzie się Bankiet MedTrends.

Więcej informacji dostępnych na stronie www.medtrends.pl w zakładce StartUP.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.