MedTrends StartUp!

264
MedTrends StartUp

Rozwijasz startup medyczny? Porozmawiaj z doświadczonymi lekarzami, zweryfikuj i zaprezentuj swój pomysł w czasie MedTrends StartUp!

Już 17 maja odbędzie się trzecia edycja konkursu dla startupów medycznych – TOP TRENDS. W tym roku uczestnicy mogą nie tylko wziąć udział w konkursie. 16 maja będą miały miejsce całodniowe warsztaty dedykowane przedsiębiorcom z zakresu medycyny i lifescience – MedTrends StartUP! To właśnie tutaj, młodzi przedsiębiorcy mają możliwość zaprezentowania swoich pomysłów, zasięgnięcia rady ekspertów oraz zapoczątkowania współpracy z najważniejszymi ośrodkami medycznymi w Polsce.

W tym roku przy organizacji warsztatów i konkursu połączyli swoje siły MedTrends i MEDmeetsTECH.

  • MedTrends, Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia, od lat gromadzi czołowych przedstawicieli środowiska lekarskiego. Konferencja stanowi już stały punkt na mapie wydarzeń dedykowanych nowoczesnej medycynie w Polsce.
  • MEDmeetsTECH prowadzi serię konferencji o innowacyjnej medycynie i stanowi platformę wymiany wiedzy i kontaktów między środowiskiem medycznym, startupowym oraz technologicznym.

16 maja w siedzibie KardioMed Silesia w Zabrzu odbędą się warsztaty skierowane do przedsiębiorców medycznych i twórców startupów w tym obszarze. W programie przewidziane są 3 sesje warsztatowo-wykładowe – m.in. jak pitchować, jak rozmawiać z inwestorem, jak wypracować model biznesowy. Będzie można zaczerpnąć wiedzę od doświadczonych inwestorów, prawników a także startupowców.

Więcej informacji dostępnych na stronie www.medtrends.pl w zakładce startup oraz na fanpage na fb: https://www.facebook.com/ForumMedTrends/ Pytania prosimy kierować na adres startup@medtrends.pl