Test diagnostyczny w kieszeni i nowe leki na raka. MEDmeetsTECH biomedycyna na jesień w Gdańsku!

93
MEDmeetsTECH biomedycyna

Czekasz w kolejce do lekarza, pacjenci kaszlą, rozsiewają zarazki. Dostajesz antybiotyk na podstawie wywiadu. Czy pomoże? Lekarz nie ma pewności, bo nie miał jak wykonać posiewu bakterii. Masz nadzieję, że dobrze „obstawił”. Brzmi znajomo? Na szczęście, nie musi to tak wyglądać! Udowadniają to polskie innowacyjne startupy.

Świetnym przykładem jest np. Biolumo, pracujący nad szybkimi testami diagnostycznymi. Tacy innowatorzy, razem z naukowcami, biznesem oraz medycyną spotkają się 21 września w Gdańsku by porozmawiać jak tworzyć i dostarczać pacjentom innowacje.

„Będziemy mówić o oprogramowaniu wspierającym pracę laboratoriów, czy metodach identyfikacji genomu. Powiemy jak przenosić wartość intelektualną z nauki do biznesu, jakie wymagania należy pokonać wdrażając nowości na rynek oraz co decyduje o sukcesie.” Mówi Jasiek Kowalski, współorganizator. „Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes, szukasz partnerów technologicznych lub ze świat medycyny lub chciałbyś pomóc w tworzeniu rozwiązań, które pomagają innym ludziom to MEDmeetsTECH jest miejscem dla Ciebie.”

MEDmeetsTECH to cykl konferencji o najnowocześniejszych obszarach medycyny. Celem wydarzenia jest łączenie osób z różnych środowisk, dostarczanie wiedzy oraz budowanie sieci kontaktów. Najlepiej potwierdzają to opinię uczestników, np. Danuty Rolinger-Bednarskiej, właścicielki agencji Rolinger PR: „MEDmeetsTECH to wydarzenie, które skutecznie łączy medycynę, technologię i biznes. Merytoryczne prelekcje, ciekawi i inspirujący goście, a do tego doskonała organizacja, sprawiają, że jest to jedyna konferencja, której jestem stałym uczestnikiem”.

Dowiedz się więcej…

Do tej pory odbyło się 5 edycji, które odwiedziło ponad 750 innowatorów, w tym ponad setka startupów medycznych.

VI edycja MEDmeetsTECH #biomedycyna odbędzie się w Filharmonii Bałtyckiej 21 września. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.MEDmeetsTECH.com.