Irlandzkie technologie medyczne 2018 – najnowsze rozwiązania, produkty, studia przypadków

Bezpłatne seminarium w języku angielskim

115
Irlandzkie technologie medyczne 2018

W imieniu Enterprise Ireland, która w Polsce działa jako Sekcja Handlowa Ambasady Irlandii, zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w bezpłatnym seminarium p.t. Irlandzkie Technologie Medyczne 2018. Seminarium odbędzie się 21 lutego 2018 roku w Campus Google w Warszawie i potrwa od godziny 9.30 do 14.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najbardziej innowacyjne rozwiązania medyczne, jakie miały miejsce w ostatnich 2 latach w Irlandii.

Irlandia to drugi największy w Europie eksporter technologii medycznych, gdzie swoje biura ma 13 spośród 15 największych na świecie firm z sektora MedTech.

To właśnie ten kraj jest jednym z głównych graczy na światowym rynku technologii medycznych, ustanawiając trendy na najbliższe lata i kierunki rozwoju sektora MedTech.

Zatem jeśli Państwa firma działa w branży technologii medycznych i chce dowiedzieć się więcej na temat światowych trendów w tej dziedzinie, lub poszukuje wiarygodnego partnera biznesowego, lub może interesują Was najnowsze i innowacyjne produkty irlandzkie, które w najbliższym czasie będą wdrażane w Polsce, zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium: „Irlandzkie technologie medyczne 2018”

Szczegółowa agenda oraz rejestracja uczestników na: portalu Evenea.pl

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisz się

W razie pytań prosimy o kontakt z: joanna.dobrzynska@enterprise-ireland.com.


Firmy biorące udział w seminarium:

Servier (www.servier.com) – Firma Servier to jednak z największych firm farmaceutycznych. W Polsce jest obecna od 1992 roku. Prowadzi inwestycje w zakresie badań nad nowymi lekami, produkcji, informacji naukowej i edukacji. Servier posiada zakład produkcyjny w Warszawie (Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne) będące piątym co do wielkości zakładem wytwórczym Servier na świecie.

EviView (www.eviview.com) dostarcza oprogramowanie wspierające zarządzanie procesami produkcji farmaceutycznej i biomedycznej. System pozwala na dokładny pomiar i sporządzenie statystyk dla etapu procesu produkcji. Jest to oprogramowanie wspierające zarówno diagnostykę procesów jak również ułatwiające decyzje i zmiany optymalizacji.

Novaerus (www.novaerus.com) opracował innowacyjną technologię dekontaminacji powietrza w oparciu o plazmę. Badania przeprowadzone przez NASA potwierdziły niezwykle wysoką skuteczność działania produktów Novaerus i ich brak negatywnego wpływu na zdrowie człowieka. Technologia Novaerus to przyszłość w zapobieganiu chorobom przenoszonym przez powietrze.

Sedana Medical (www.sedanamedical.com) jest dostawcą innowacyjnego rozwiązania do sedacji pacjentów. Niewielkich rozmiarów urządzenie pozwala znacznie zredukować ilość gazów potrzebną do sedacji, skrócić czas wybudzenia pacjenta jak również zmniejszyć ryzyko powikłań zdrowotnych wywołanych długotrwałym przebywaniem w stanie śpiączki. Urządzenie jest już dostępne w Stanach Zjednoczonych oraz Europie, gdzie zdobyło wiele nagród i wyróżnień. Wkrótce dostępne będzie również w Polsce.

Vitro Software (www.vitrosoftware.com) dostarcza kompleksowe rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb szpitali pozwalające na zbieranie historii chorób, zarządzanie danymi pacjentów oraz tworzenie statystyk. Dla pacjentów Vitro Software stworzył platformę, dzięki której mają dostęp online do swojej historii choroby, konsultacji lekarskich. Oprogramowanie zostało wdrożone w 52 klinikach na kilku kontynentach.

S3 Connected Health (www.s3connectedhealth.com) dostarcza produkty i usługi w obszarze e-zdrowia. Firma specjalizuje się w systemach wspomagających terapie chorób przewlekłych, opartych zarówno na lekach jak i na stosowaniu urządzeń medycznych. Systemy dostarczane przez S3 Connected Health wspomagają pacjentów i lekarzy, ale mogą być również wykorzystywane przez instytucje zapewniające opiekę zdrowotną (szpitale, ubezpieczycieli) oraz firmy farmaceutyczne i producentów urządzeń medycznych do zwiększenia wartości dostarczanych przez nich usług i produktów.

Firma jest właścicielem platformy Affinial, której celem jest pomoc pacjentom w przestrzeganiu zaleceń terapeutycznych w leczeniu chorób przewlekłych. Dzięki spersonalizowanym interakcjom z pacjentami i zapewnieniu kontaktu pacjentów z lekarzami Affinial zwiększa zaangażowanie pacjentów w process leczenia. Dane zbierane podczas terapii są prezentowane pacjentom i lekarzom w celu dalszej optymalizacji leczenia choroby (np. dostosowania dawki lub pomocy w przypadku efektów ubocznych). W rezultacie osiągane są lepsze efekty zdrowotne i poprawa jakości życia pacjentów z chorobami przewlekłymi.