Spotkanie StartUp Małopolska MeetUp | 11 grudnia 2017

Spotkanie StartUp

Dobiega końca pierwsza edycja programu akceleracyjnego #StartUp Małopolska.

W związku z tym Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wspólnie ze Startup Academy, która w ostatnich tygodniach pracowała z 8 firmami zakwalifikowanymi do programu, szkoląc ich w różnych obszarach (sprzedaż, marketing, prezentacje), organizuje 11 grudnia (poniedziałek) o godz. 19:00 w Metaforma Cafe (ul. Powiśle 11) spotkanie StartUp Małopolska MeetUp, na które gorąco zapraszamy.

StartUp Małopolska MeetUp to finałowe spotkanie pierwszej edycji programu akceleracyjnego #StartUp Małopolska, w którym wzięło udział 8 startupów z Małopolski.

Gościem specjalnym spotkania będzie Grzegorz Błażewicz – CEO SALESmanago, jednego z prężniej działających krakowskich startupów, który opowie o historii sukcesu firmy. Firma dostarcza rozwiązania służące do automatyzacji marketingu – obecnie SALESmanago to trzeci na świecie system klasy marketing automation. Firma działa na terenie ponad 40 krajów na świecie, obsługując około 10 000 klientów, m.in. Orange, Yves Rocher, Aviva czy Timberland. Zatrudnia ponad 200 osób w swoich siedzibach w Nowym Jorku, Londynie, Bukareszcie, Warszawie i Krakowie. Warto więc przyjść i posłuchać jak osiągnęli ten sukces.

Ponadto w trakcie spotkania zaprezentują się 3 wybrane startupy biorące udział w programie akceleracyjnym #StartUp Małopolska i przedstawią swoje projekty biznesowe, które dopracowywali w ramach programu z ekspertami i mentorami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejszą rejestrację na stronie: www.malopolska.pl/startup-meetup-rejestracja. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.