EKOINNOWACJE – cykl bezpłatnych szkoleń

EKOINNOWACJE - cykl bezpłatnych szkoleń

„Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia“ to projekt skierowany do przedsiębiorców, pracowników jednostek naukowo-badawczych, ambitnych studentów oraz wszystkich osób, które są zainteresowane wdrażaniem innowacyjnych technologii chroniących środowisko naturalne. W ramach projektu został przygotowany zestaw narzędzi umożliwiających zdobycie kompleksowej wiedzy z zakresu ekoinnowacji: warsztaty, szkolenia, webinaria, kursy on-line oraz e-coaching.

Teraz przyszedł czas na organizację warsztatów w Krakowie! Cykl szkoleń rozpoczyna się 25 kwietnia. Projekt obejmuje 5 modułów, na które można zapisywać się niezależnie:

  • Ekoinnowacje – czym są i jak to zrobili inni (25 – 26 kwietnia)
  • Patent w przedsięwzięciach ekoinnowacyjnych – podstawy własności przemysłowej (9 – 10 maja)
  • Finansowanie ekoinnowacji – nowe perspektywy (16 – 17 maja)
  • Szacowanie efektów środowiskowych w przedsięwzięciach ekoinnowacyjnych (23 – 24 maja)
  • Transfer technologii ekoinnowacyjnych (30 – 31 maja)

 

Tematyka szkoleń obejmować będzie m.in. rolę ekoinnowacji we współczesnej gospodarce, jak tworzyć i wdrażać tego rodzaju projekty, zarządzanie ekoinnowacjami w przedsiębiorstwach, znaczenie proinnowacyjnej postawy w zakresie technologii środowiskowych wśród obecnych i przyszłych przedsiębiorców, czy sposoby zwiększania konkurencyjności własnej firmy na tle pozostałych krajów Europy. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają nocleg wraz z wyżywieniem.

 

Zapisy prowadzone są na stronie http://eko-kreatywni.pl/index.php/szkolenia

 

Więcej szczegółów na stronie http://eko-kreatywni.pl/